Kendini sev, cildini sev!

En Çok Satan Ürünümüz

Best seller

 

 

  • - Bebek, Çocuk, Yetişkin
  • - Hydrate 24
  • - Anında emilir, yapışkan değildir
  • - Çocukluğun lezzetli kokusu!

 

*IMS Sağlık - Pharmatrend - Vücut Sütleri & Losyonlar Nemlendiriciler / Yumuşatıcılar – 500ml – MAT may 2015 in units sold

Ürün Detayı

 

Uzmanlığımız

Uzmanlığımız

Uzmanlığımız

Dermatolojik bilgi ve uzmanlık aynı zamanda dürüstlük, içtenlik ve güçlü bir sorumluluk duygusu gerektirir…

Mayoly Spindler bağımsızlık gücü

100 yıllık tecrübeye sahip, bir Fransız aile şirketi olan ve bağımsız bir grup olan Mayoly Spindler Pharmaceutical Laboratories'in bir parçası olan Topicrem, küçük ve samimi bir şirketin değerlerini ve aynı zamanda bir liderin tüm performansını korumayı başarmıştır.

Yüksek standartlara, girişimciliğe, titizliğe ve sorumluluğa öncelik veren, özgür ve çok açık bir uluslararası kültürün gururu, halk sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeye adamış görevimizi yerine getiriyoruz.

Sonuç olarak, her gün, bugün ve yarın da aile dermatologlarına hizmet edecek, kusursuz kalitede dermo-kozmetik ürün geliştirme konusunda dürüstlükle çalışıyoruz.

Üretim güvenliği

Kusursuzluklarını garantilemek için, Topicrem cilt bakım ürünleri Fransa'daki 2 üretim tesisimizde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bu üniteler son teknoloji ürünü üretim, kontrol ve nakliye tesisleri ile donatılmıştır ve en yüksek ürün kalitesi ve güvenliğini garanti eder. İlk üretim birimi Chatou'da, ikincisi Dammarie-les-Lys'de bulunuyor. Her ikisi de sıkı düzenleyici gereksinimleri karşılar ve kozmetik üretim tesisimiz ISO 22716 sertifikalıdır.