Kendini sev, cildini sev!

En Çok Satan Ürünümüz

Best seller

 

 

  • - Bebek, Çocuk, Yetişkin
  • - Hydrate 24
  • - Anında emilir, yapışkan değildir
  • - Çocukluğun lezzetli kokusu!

 

*IMS Sağlık - Pharmatrend - Vücut Sütleri & Losyonlar Nemlendiriciler / Yumuşatıcılar – 500ml – MAT may 2015 in units sold

Ürün Detayı

 

Nemlendirici Seçerken Neye Dikkat Etmeliyiz

Nemlendirici Seçerken Neye Dikkat Etmeliyiz

Cilt bakım rutininin en önemli parçalarından biri de cildin nemlendirilmesidir. Derinlemesine temizlenen bir cilt, cilt tipi doğrultusunda özel olarak formüle edilen bir nemlendirici ile buluştuğunda kuruluk sorunu giderilebilir, kaybedilen nem kazandırılarak ciltteki susuzluk engellenebilir, kırışıklık oluşumu ötelenebilir, ciltte mat ve sağlıksız bir görünümün önüne geçilebilirken cildin nem tutma kapasitesi artırılabilir. Tüm bunlara ek olarak cilt doğru bir ürünle nemlendirildiğinde cildin doğal bariyeri güçlendirilerek makyaj öncesi veya sonrası cildin rahatlaması sağlanabilir.

Piyasada birçok farklı markanın birçok farklı nemlendirici ürününün bulunması “nemlendirici seçerken neye dikkat edilmeli?” sorusunun önem kazanmasına neden oluyor. Bu soruya verilebilecek yanıtlar ise ister istemez çeşitleniyor. Nemlendirici seçimi sırasında cilt tipine uygun tercihlerin yapılması, ürünlerin hangi vücut bölgelerinde kullanım için formüle edildikleri ve ürünlerin dermatolojik kontrol altında test edilmesi gibi unsurlara dikkat edilmesi gerekiyor.

Nemlendirilmiş Bir Yüz İçin ULTRA MOISTURIZING SERUM

Hassas ve nemini kaybeden bir cilde sahipseniz Ultra Nemlendirici Serum ile fark edilir bir değişimi kucaklayabilirsiniz. Ürün içerisinde yer alan bioaktif su ile cildin nem tutma kapasitesini artırmanın yanı sıra hücre yenilenmesi etkisi de yaşayabilirsiniz. Gün içerisinde maruz kalınan hava kirliliği nedeniyle oluşan hasarlara karşı da cildi koruyan bu ürün konsantre bir nem kaynağıdır. Hızlı bir şekilde cilde nüfuz ederek cildi nemlendirir ve hava kirliliğinin yol açtığı etkilere karşı da koruma sağlayarak olası cilt problemlerinin oluşumunu önler. Hem yüz hem de boyun bölgesinde güvenli bir şekilde kullanılabilir. Ürün sabahları ve akşamları ya da günde iki kere olacak şekilde uygulanabilir.

Vücuduna Özen Gösterenler İçin ULTRA MOISTURIZING BODY MILK

Cilt nemlendirme dendiğinde akla ilk yüz ve boyun bölgesi gelse de bu oldukça eksik bir değerlendirmedir. Cildimiz tüm vücudumuzu sarar ve bir bütün olarak nemlendirilmeye ihtiyaç duyar. TOPICREM Ultra Moisturizing Body Milk hassas, kuru ve nemini yitiren ciltler için üstün bir nemlendirme sunar. Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından güvenle kullanılabilecek özel formülü ciltte 24 saat boyunca süren bir nemlendirme sağlar. Cilt kuruluğunu gideren ve dermatolojik olarak test edilen ULTRA MOISTURIZING BODY MILK günde bir sefer kullanım ile daha ipeksi bir tene kavuşmayı mümkün kılar.