Kendini sev, cildini sev!

En Çok Satan Ürünümüz

Best seller

 

 

  • - Bebek, Çocuk, Yetişkin
  • - Hydrate 24
  • - Anında emilir, yapışkan değildir
  • - Çocukluğun lezzetli kokusu!

 

*IMS Sağlık - Pharmatrend - Vücut Sütleri & Losyonlar Nemlendiriciler / Yumuşatıcılar – 500ml – MAT may 2015 in units sold

Ürün Detayı

 

Hangi Cilt Tipi Hangi Temizleyiciyi Kullanmalı

Hangi Cilt Tipi Hangi Temizleyiciyi Kullanmalı

Temiz, bakımlı ve yumuşak bir cilde sahip olmak güzellikle olduğu kadar sağlıklı bir görünümle de yakından ilişkilidir. Gün içerisinde makyaj malzemelerinin, hava kirliliğinin, tütün ürünlerinin dumanlarının ve hatta stresin ciltte yarattığı olumsuzlukların giderilmesi için cilt temizliğinin aksatılmaması gerekir. Cilt temizliği düzenli olarak gerçekleştirildiğinde cildin nefes almasını engelleyen ölü tabaka temizlenebilir, cilt yenilenebilir, akne oluşumuna neden olabilen sebum fazlalıkları giderilebilirken cilt elastikiyetinin korunması kolaylaşır.

Cilt Temizliği ile Sağlıklı ve Işıldayan Bir Cilde Kavuşun

Cilt temizliğinin temel amacı cilt üzerinde biriken makyaj kalıntılarının, ölü hücrelerin, tozların ve kirlerin temizlenerek cildin nefes almasının sağlanmasıdır. Bu amaçla farklı cilt tiplerinin temizliğinde kullanılan, dermatolojik olarak test edilmiş ürünlere rastlamak mümkündür. Cilt temizleme ürünleri alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri cilt tipine özel geliştirilen ürünleri tercih etmektir.

Akne Eğilimli Hassas Ciltlerin Temizliği İçin: TOPICREM AC Purifying Cleansing Gel

Akne eğilimli hassas ciltlerin derinlemesine temizlenmesi büyük bir önem taşır. Bu ciltlerin hem fazla sebumdan arındırılması hem de bu temizleme sırasında zarar görmemesi gerekir. TOPICREM AC Purifying Cleansing Gel hassas ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen formülüyle cildi arındırır, arındırırken rahatlatır ve ciltte kuruluğa yol açmadan derinlemesine bir temizlik sağlar. Islatılmış yüz ve boyun bölgesine köpürtülerek uygulanan ve bol su ile durulanan temizlik süreci sonrası ciltte biriken kirler ve akne oluşumuna yol açan fazla sebum temizlenir.

Hassas Ciltlerin Temizliği İçin: TOPICREM Gentle Micaller Water

Her cilt tipinin kendine özgü ihtiyaçları vardır ve bu nedenle hassas ciltlerin de temizliği bu ciltlerin gereksinimleri doğrultusunda geliştirilen ürünlerle gerçekleştirilmelidir. TOPICREM Gentle Micaller Water kuruluk sorunu yaşanabilen hassas ciltlerin günlük temizliğinde kullanılır. Yüz ve göz çevresine pamuk yardımı ile uygulanır ve durulama gerektirmez. Sahip olduğu özellikler bu ürünün hem bebeklerde hem çocuklarda hem de yetişkinlerde güvenle kullanılabilmesini mümkün kılar. Günlük makyaj temizliği için de ideal özellik taşır.

Atopik Ciltlerin Temizliği İçin: TOPICREM AD Ultra Rich Cleansing Gel

Atopik ciltlerde cilt geçirgenliğini sağlayan filagrin ve cildi koruyan lipitler az olduğu için kızarıklık, kaşıntı ve tahriş gibi sorunlar sıklıkla yaşanır. Bu tip ciltlerin bakımının aksatılmaması büyük bir konfor sunsa da atopik ciltlerin temizliği için doğru ürün seçimi büyük bir önem taşır.  TOPICREM AD Ultra Rich Cleansing Gel yüz ve vücut temizliğinde kullanılan; atopik ciltler için özel olarak üretilmiş bir temizleme jelidir. Cildi temizlerken rahatlatır, tahriş oluşumunu engelleyici lipid yenileyici kompleks barındırdığı için cildin doğal koruma mekanizmasını destekler.