Kendini sev, cildini sev!

En Çok Satan Ürünümüz

Best seller

 

 

  • - Bebek, Çocuk, Yetişkin
  • - Hydrate 24
  • - Anında emilir, yapışkan değildir
  • - Çocukluğun lezzetli kokusu!

 

*IMS Sağlık - Pharmatrend - Vücut Sütleri & Losyonlar Nemlendiriciler / Yumuşatıcılar – 500ml – MAT may 2015 in units sold

Ürün Detayı

 

Bizim Hikayemiz

Bizim Hikayemiz

Dünyayı dolaşan bir ailenin hikayesi

«Bir gün bu çocuğa milyonlarca insanın sağlığına katkıda bulunacağını söylenmiş olsaydı ... Buna inanır mıydı? »

Her şey, 1993'te, bir baba ve bir ilaç laboratuvarı başkanı, oğlu Olivier'in atopik ve kuru cildi için büyük endişe duyduğunda, ekibinden çocuğun kaşınmasını ve kızarıklığını yatıştırmaya yardımcı olabilecek bir formül bulmasını istemesiyle başladı.

Sonuç olarak, eczacılar Topicrem Ultra Nemlendirici Vücut Sütü geliştirdi. Yapışkanlık hissetmeden cilde anında nüfuz eden yüksek nemlendirme ve lipit yenileme gücüne sahip sıvı ve yağsız emülsiyon. Gerçek bir devrim olan bu çok nazik, rahat ve özellikle iyi tolere edilen formül, Oliver için harika bir çözüm oldu. Eczacılar, Hekimler ve Dermatologlar da bunu benimsemeye karar verdiler.

Bugün, Laboratuvarımız tüm ailenin hassas cildi için cilt bakımı ve nazik hijyen sağlayan etkili, basit ve güvenli ürünler geliştirmeye devam ediyor. 40'ın üzerinde ülkede bulunan Topicrem, her gün milyonlarca yeni doğanın, bebeğin, çocuğun, annenin ve babanın büyümesine, gelişmesine yardımcı olur . Olivier'e çok teşekkür ediyoruz!