Cilt Yaşlanması

20, 30, 40, 50, 60, 70....her yaş güzeldir. Ancak kesin olan şu ki, hayatta ne kadar ilerlersek, kendimizi tanımayı ve kabul etmeyi o kadar çabuk öğreniriz. Cildimiz için de aynı şekilde olmalı! Hepimiz hissettiğimiz kadar iyi görünmek isteriz. Güzel cilt, hepimizin çabaladığı bir şeydir. Sadece biraz daha fazla ilgiyi hak ediyor. Bunun için buradayız 😊
Cildinize Özel
Pigment Lekeleri
Ciltte leke oluşmasının çok çeşitli nedenleri olabilir. Güneş ışığına fazla maruz kalma, gebelik gibi hormonal değişimler, akne izleri gibi...Pigmentasyon lekeleri zordur. Eşit bir cilt tonu için 2 temel bakım rutini öneriyoruz. Mevcut pigment lekelerini düzeltmek için Clairial Serum. Sadece 2 hafta içinde hızla görünür sonuçlar için pigment giderici aktif maddeler ve C vitamini açısından zengin yoğun bir konsantreye sahiptir. Yüzünüzün her gün hak ettiği bakım Clairial SPF 50+ krem ile tamamlayın.
Rutin Ürünleri
CLAIRIAL Serum 30ml CLAIRIAL Serum 30ml

CLAIRIAL Serum 30ml

Leke karşıtı yüz serumu
CLAIRIAL Day 30ml CLAIRIAL Day 30ml

CLAIRIAL Day 30ml

Koyu lekelerin görünümünü azaltmak ve önlemek için gündüz kremi
Tamamlayıcı Ürünler
CLAIRIAL Creme SPF50+ 50ml

CLAIRIAL Creme SPF50+ 50ml

Leke karşıtı güneş koruyucu krem
CLAIRIAL Night Peel 50ml CLAIRIAL Night Peel 50ml

CLAIRIAL Night Peel 50ml

Leke karşıtı yüz peelingi
Parlaklık Eksikliği
Soluk ten, donuk cilt? Kirlilik, sağlıksız beslenme, stres ve dijital mavi ışık cildinizin durumunu iyileştirmez! Hydracid ile cildinizi besleyin. %20 C vitamini içeren süper aktif bileşen konsantresi veya havadar köpük yapısı ile ekspres bakım maskesi, parlak bir cilt için aktif bileşenlerin %50'sini serbest bırakır. Hydracid cildinizi pürüzsüzleştirir, dolgunlaştırır ve cildinizin ışıltısını geri kazandırır.
Rutin Ürünleri
[C] Masque Anti-Ox 50ml [C] Masque Anti-Ox 50ml

[C] Masque Anti-Ox 50ml

Köpük dokulu mikro peeling maskesi
HYDRACID C20 Creme 30ml

HYDRACID C20 Creme 30ml

Cildin parlaklığını artıran kırışıklık karşıtı antioksidan jel-krem
Tamamlayıcı Ürünler
Elastikiyet Kaybı
25 yaşında olmak için gerçekten tüm o yılları geçmişinden silmek mi yoksa yeniden yazmak mı istiyorsun? Sizi kandırmak veya tutamayacağımız sözler vermek istemiyoruz. Bununla birlikte, rahat, gözle görülür şekilde daha pürüzsüz ve daha parlak bir cilt ile güzel bir yüz ovali sağlıyoruz. Hayatı dolu dolu yaşayabilmeniz için daha taze, daha genç görünen bir cilt için; ADIM 1: DENSITIUM Yüz, boyun ve dekolte cildinin tonunu ve sıkılığını destekleyen biyo-kalsiyum ve ultra parçalanmış hyaluronik asit içeren Bi-serum. ADIM 2: Besleyici dokuya sahip global yaşlanma karşıtı DENSITIUM Creme'in uygulanması...
Rutin Ürünleri
DENSITIUM Bi-Serum 2x15ml DENSITIUM Bi-Serum 2x15ml

DENSITIUM Bi-Serum 2x15ml

Yaşlanma karşıtı yüz bakım serumu
Yeni DENSITIUM Contour des Yeux 15ml DENSITIUM Contour des Yeux 15ml

DENSITIUM Contour des Yeux 15ml

Kırışıklık, morluk ve torbalanma karşıtı göz kremi
Tamamlayıcı Ürünler
Yeni DENSITIUM Creme Riche 50ml

DENSITIUM Creme Riche 50ml

Global yaşlanma karşıtı yoğun besleyici yüz kremi
Yeni DENSITIUM Baume Nuit 50ml DENSITIUM Baume Nuit 50ml

DENSITIUM Baume Nuit 50ml

Global yaşlanma karşıtı besleyici gece kremi
Bültenimize kaydolun
✨Haber bültenimize kaydolun. Cildinizin bakımı için SVR Lab'den en son haberleri ve ipuçlarını alın. ✨
Yasal Uyarı
E-posta adresiniz, size haber bültenimizi ve ticari tekliflerimizi göndermek için Laboratoire SVR tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesine erişme, bunları düzeltme, silme, karşı çıkma, sınırlandırma, kişisel verilerinizin taşınabilirliği hakkı ve ölümünüzden sonra verilerinizin akıbetine ilişkin yönergeler belirleme hakkına sahipsiniz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza bakın.