YONCA KOZMETİK 1980 yılından itibaren tüketici tercihlerini ortaya çıkarmak için profesyonelliği ve yetkinliği bir araya getirerek her zaman kendini daha iyi deneyimler sunmaya adamış geçmişin, bugunün ve geleceğin kozmetik sektörüne yön veren öncü bir şirkettir.

40 yılı aşkın bir süredir YONCA KOZMETİK, yenilik arayışı sayesinde birçok dermozkozmetik markasına ev sahipliği yapmakla beraber, dermokozmetik ürünlerin Türkiye’de var olmasına rehberlik eden yenilikçi bir firmadır. Cilt ve saç sağlığını korumak için içeriklerin ve ürün formülasyonlarının seçiminde ve konsantrasyonunda etkili ve tavizsiz olan SVR, TOPICREM, LAZARTIGUE gibi Fransız markaları şirketin çatısı altında yer almaktadır.

Hizmet yelpazesinde ayrıca; kozmetik ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesinde uzmanlaşmış, bitmiş ürüne kadar size kapsamlı bilgi ve bağlantıları sunmak için uluslararası üretici firmalar ile iş birliği sağlayarak köprü görevi görmektedir. Parfüm esansları ve renkli kozmetik bulk'ları maskaralar, kalemler, rujlar ve fondötenler gibi güzellik ürünleri için özel olarak tasarlanmış hammaddelerin yanı sıra bu ürünlerin kullanıldığı ambalaj malzemelerinin tedarik sürecinde sizlere özel çözümler sunar.

E-Bülten

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
Bültenimize Kayıt Olabilirsiniz